Versela Laga Reptilix Tortoises 1 kg

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Grel

Velké balení za dobrou cenu

• , zakoupeno v Robimaus

• Mé suchozemské želvy tyto granule začly jíst hned po převozu z cizí země do ČR. Celá má skupina je začla jíst (ač před tím byli někteří zvyklí na jedny a jiní na druhé).

Určitě doporučuji. Vychází mi tyto granule jako jedny z nejlepších na českém trhu. Nutriční vyvážení a vše, co suchozemské želvy potřebují (preferuji je hlavně v zimním období, kdy dostatek zeleného není k dispozici).

• složení - čistě rostlinné granule
    • želvě chutnají
    • v množství v jakém je dávám želvě jí vydrží na hodně dlouho
    • pokud po nich želva nabere váhu budu moc spokojená
    • uvítala bych menší balení, pro malou želvu je toho moc - žere hlavně lupení-granule má pro zpestření
    • barviva

Granule jsem koupila jako doplněk stravy na výkrm malé nerostoucí želvy. Zatím jí moc chutnají, voní příjemně, po namočení mají dobrou konzistenci. Hlavní je, že neobsahují živočišné bílkoviny. Stačilo by mi ale malé balení. Takto je nestihnu spotřebovat. Co se mi nelíbí jsou očividně obsažená barviva. Jinak myslím, že jsou to kvalitní granule, zakoupila jsem je na základě doporučení od chovatele.

Produkt nemá žádné parametry.

Reptilix Torotise

Základní krmivo pro suchozemské želvy. Granule z rostlinných složek s vysokým obsahem vlákniny, pro býložravé suchozemské želvy. Ideální krmivo pro nezimující želvy.  Granule s vysokým obsahem minerálů jak pro dobré prospívání mladých želv, tak pro dospělé želvy před snáškou. Ve složení nechybí  β-karoten pro podporu vitality a vstřebávání vápníku.

Složení:

Deriváty rostlinného původu, zelenina, semena, minerály

Přísady/kg

Výživové doplňky:

Vitamin A 10475 IE, vitamin D3 1988 IE, vitamin E 200 mg, vitamin C 60 mg, E160a β-karoten 5 mg, E1 železo 22 mg, E2 jód 2,8 mg, E4 měď 13,7 mg, E5 manganese 132 mg, E6 zinek 126 mg, E8 selen 0,27 mg

Analytické složky:

Vápník 1,20%

Fosfor 0,60%

• , zakoupeno v Grel

Velké balení za dobrou cenu

• chybí složení + způsob výroby
    • takže zatím je to HUMUS :-(

• složení - čistě rostlinné granule
    • želvě chutnají
    • v množství v jakém je dávám želvě jí vydrží na hodně dlouho
    • pokud po nich želva nabere váhu budu moc spokojená
    • barviva

• , zakoupeno v Robimaus

• želvy rostou jako z vody
    • -

-rychlá doprava
    -cenově dostupná
    -produkt doporučuji
    -produkt doporučují přední chovatelé

• , zakoupeno v Robimaus

• velmi chutná naší suchozemské želvičce, skvělé krmivo pro nezazimované želvy i dobrý doplněk po celý rok